Голова райдержадміністрації взяв участь в обласній skype-нараді

16 січня

скайп116 січня голова Стрийської радержадміністрації Василь Зубрицький взяв участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції. Під час наради розглянули та обговорили низку актуальних питань порядку денного. Зокрема про детінізацію економіки Львівщини; про надання погоджень органів місцевого самоврядування на передачу водних об’єктів за межами населених пунктів в оренду шляхом земельних торгів у формі аукціону; про підтримку діяльності районних осередків обласної організації ВФСТ «Колос» з боку органів влади та структуризація масового фізкультурно-спортивного руху в сільській місцевості; про передплату журналу «Дзвін» та газети «Урядовий кур’єр». За результатами skype-наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб щодо забезпечення виконання завдань, поставлених керівництвом області під час наради.