На Стрийщині торік ввели в дію нові виробничі потужності

13 березня

78505 nezabarom u chervonogradi pochnut zvoditi 520x245

Як зазначив під час звіту Василь Зубрицький, у 2017 році у Стрийському районі  розпочали будівництво на базі фермерського господарства «Добра корівка». Будівництво включає в себе три черги.  На даний час введено в експлуатацію I  чергу будівництва -  завод по виробництву сиру потужністю переробки 30 т молока в добу та випуску 3 т сиру в добу. Також торік запрацював Угерський спиртовий завод, який за рік наростив обсяги виробництва на 80% у порівнянні з груднем 2016 року. На даний час на підприємстві працює 105 працівників.Окрім цього, провели реконструкцію виробничих приміщень  та відновлено виробництво на ТзОВ «Меблевий комбінат «Стрий» в с.Гірне, де створено понад 280 нових робочих місць.Загалом торік  промислові підприємства району реалізували продукції на суму 2,0 млрд грн, що на 31 % більше ніж за 2016 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу  становив 34,0 тис грн.