Засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю

14 березня

13 березня під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень відбулося засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю за участю голів громадських організацій осіб з інвалідністюНачальник управління соціального захисту населення Леся Буцерко звітувала про виконання у 2017 році Районної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації осіб з інвалідністю. На засіданні також заслухали інформацію терапевта Стрийської ЦРЛ Ірини Чайківської про стан медичного обслуговування осіб з інвалідністю, забезпечення їх медикаментами, зокрема, за програмою «Доступні ліки».Про забезпечення інвалідів санаторно-курортними путівками у 2017 році та у першому півріччі 2018 року інформувала начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та чорнобильців УСЗН Марія Федунишин. Члени Координаційної ради обговорили також питання щодо надання грошової допомоги з місцевого бюджету особам з інвалідністю до Великодніх свят. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення та затверджено план роботи Координаційної ради на 2018 рік.