В РДА обговорили питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

14 березня

Вчора, 13 березня, заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Оксана Мелень провела засідання Координаційної ради у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Засідання відбулося за участю голови громадської організації «Союз Чорнобиль України» Стрийщини Степана Михайлика. Начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №4 головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Віра Стадник поінформувала про новини в пенсійному законодавстві щодо забезпечення громадян даної категорії. На засіданні обговорювались питання відзначення 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів місцевого бюджету, медичного обслуговування і оздоровлення постраждалих осіб.