«Галицькі мотиви» представляли Стрийщину на фестивалі українського зимового фольклору у Трускавці

19 січня

image 0 02 05 4c4492234539c9dda1c3c4efb9fcf85c91e331ac85a7686eb00a928525e7cff0 VНа обласному фестивалі українського зимового фольклору «Нова радість стала», який відбувся 15 січня в м.Трускавці, з успіхом Стрийський район представив Народний ансамбль пісні та музики «Галицькі мотиви» смт. Дашава (керівник В. Стельмах). Разом із віншуваннями аматори виконували автентичні колядки «В Вифлеємі місті», «Пречиста Діва Сина породила», «Ой сталась, браття», «Різдвяна полька». Фестиваль проводився з метою духовного збагачення жителів і гостей міста, задоволення їхніх культурних потреб, відродження та збереження звичаїв, традицій зимового циклу, популяризацій та утвердження народнопоетичної творчості та пісенно-музичної культури. Представлено український зимовий пісенний фольклор відпочивальникам та гостям міста, які приїжджають до м.Трускавця з усіх куточків світу.