На щотижневій оперативній нараді голова РДА окреслив основні завдання виконавчої влади району на поточний тиждень

16 квітня

Сьогодні, 16 квітня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів щопонеділкову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та служб району за участю першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука та заступника з гуманітарних питань Оксани Мелень. Розпочинаючи нараду очільник району зупинився на подіях, які відбулися минулого тижня, також позитивно відзначивши роботу із проведення в районі місячника благоустрою і озеленення та запобігання пожеж в екосистемах. Голова райдержадміністрації окреслив основні завдання на поточний тиждень, акцентуючи на підготовку матеріалів до позачергової сесії районної ради, участь представників Стрийщини в агрофорумі «Агропорт Захід Львів 2018», активізацію роботи з детінізації заробітної плати, підготовку до реалізації мікропроектів розвитку та ремонту доріг, проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо підписання декларацій з лікарями. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.За підсумками наради голова РДА дав відповідні доручення.