Працюй офіційно – дбай про своє майбутнє

16 квітня

30698199 1671087299672070 8507967721738247338 n

З метою інформування безробітних про переваги легальної зайнятості посадовці Стрийського міськрайонного центру зайнятості щотижнево проводять навчальні семінари, залучаючи до участі у них соціальних партерів. Минулого тижня відбулася чергова зустріч тимчасово непрацюючих краян з представниками Стрийського об’єднаного управління ПФУ Львівської області. В ході заходу учасникам семінару презентували веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки новому ресурсу застраховані особи можуть контролювати суми перерахованих внесків і набутий страховий стаж. Присутніх ознайомили з умовами призначення, методикою обчислення пенсії, порядком зарахування страхового стажу та ін.. Щоб в майбутньому відчувати себе соціально захищеними та отримувати гідне пенсійне забезпечення, тимчасово непрацюючим краянам вкотре нагадали про переваги легального працевлаштування та закликали в жодному разі не погоджуватися на тіньову винагороду.