У школах Львівщини оновлять хімічні реактиви в межах україно-грузинського проекту

17 квітня

DSC 6288 1523888467 613x408.41125 3 0

16 квітня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками адміністрації Кахетинського регіону Грузії.  В межах зустрічі порушили питання постачання хімічних реактивів до шкіл Львівщини. «Підняття рівня освіти – один з пріоритетів роботи обласної влади, тому ми зацікавлені в усіх проектах, що скеровані на покращення навчального процесу. Можемо розпочати пілотний проект з якогось одного району області і, у випадку успіху, поширити цей проект на інші райони», - зазначив Олег Синютка. Виробництво реактивів планують налагодити в межах України. «Той досвід, який ми змогли реалізувати в Грузії дає підстави стверджувати, що зацікавленість до хімії та біології серед учнів значно зросла. Навчальна програма, яка включає наявність відсортованих хімічних реактивів, збагачує навчальний процес і мотивує до подальшого поглибленого вивчення природничих наук», - зазначив Бенедикте Гегечкорі. Окрім того, під час зустрічі порушили питання формування механізмів співробітництва в галузі освіти, зокрема організація українознавчих таборів, налагодження співпраці між навчальними закладами регіонів.