Львівщина співпрацюватиме з американською компанією у сфері розвитку відновлювальної енергетики

17 квітня

DSC 6309 1523890454 613x408.41125 3 0

16 квітня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із віце-президентом американської компанії, яка займається виробництвом грунтових теплових насосів Майком КаппсомОчільник області привітав представників компанії і зазначив, що Львівщина є сприятливим регіоном для реалізації нових проектів у сфері розвитку відновлювальної енергетики. “Ми зацікавлені у тому, щоб ви працювали на Львівщині.Тут для вас є комфортні умови, для нас важливо, щоб ці речі - комплектуючі, які ваша компанія можете виробляти, реалізовувались тут”, - зазначив Олег Синютка. Під час зустрічі сторони розглянули можливість оснащення об’єктів Львівщини тепловими насосами, зокрема співпрацю з бюджетними установами.   “Ми готові використовувати на Львівщині технологію, яка успішно працює в інших країнах, щоб українці змогли заощадити на енергії. Також ми розглядаємо можливості збуту устаткування, використання на місцевих установах і розташування власних виробничих потужностей на території області”, - зазначив віце-президент компанії Water Furnace International Майк Каппс.