Учасників гуртка "Джура" посвятили у козаки

23 квітня

10 1 20180422 1411550689

19 квітня у Нежухівській СЗОШ І-ІІІ ст. відбулося посвячення учасників гуртка «Джура» у козаки. У рій «Козаки-десантники», який представлятиме школу на змаганнях із гри «Сокіл-Джура» було відібрано найкращих і найдостойніших учнів. В давнину на Січі повноцінним козаком молоді джури ставали після не менш як 7 років військової підготовки, в сучасних десантно-штурмових військах повноцінним воїном-десантником стають після тривалих і виснажливих тренувань (а також після, першого стрибка із парашутом). Наші джури не стали винятком, і свої берети також отримали після довгих місяців тривалих, наполегливих занять на гуртках військово-патріотичної підготовки. Ройовий отаман отримав ще й ознаку влади – пірнач або будзиган, як його ще називали запорожці і відповідно до козацьких традицій прийняв його аж за третім разом. Після самої церемонії учні мали змогу побачити виступи наших «десантників» по тактичній підготовці зі страйкбольною зброєю, а також взяти участь у перетягуванні канату. Дана церемонія в Нежухівській школі була проведена вперше і сподіваємось стане хорошою традицією на довгі роки, а наші джури справді будуть, як говорилося при посвяті «лицарями добра, честі, правди і справедливості».