Одягнімо завтра вишиванку!

16 травня

vyshyv

День вишиванки щорічно відзначається у третій четвер травня. Цьогоріч воно припадає на 17 травня. Цього дня усі свідомі українці долучаються до свята, одягнувши вишиванку на роботу або навчання, щоб виразити свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. День вишиванки було започатковано студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів та викладачів. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні лише росли. Крім того, до нього почала долучатись українська діаспора по всьому світу. З початком бойових дій на Сході України вишиванки регулярно дарують українським захисникам. Свято вишиванки, попри свій відносно молодий вік, вже набуло широкої популярності та стало традиційним.

Отож, закликаємо всіх краян одягнути завтра вишиванку – символ національної єдності українців!

l.kostenko