В РДА обговорили питання наведення благоустрою придорожніх територій в районі

16 травня

Сьогодні, 16 травня, під час наради з керівниками ДРП Стрий філії "Сколівський Райавтодор" Миколою Лучком та Стрийського ДЕДу Олегом Романовичом голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький підняв питання щодо наведення благоустрою придорожніх територій в районі.
«Напередодні святкування Зелених Свят на Стрийщині проводиться благоустрій та прибирання населених пунктів. Особливу увагу необхідно також приділити організації прибирання узбіч доріг загального користування та місцевого значення і прилеглих до них територій», - наголосив очільник району Василь Зубрицький.В ході наради опрацьовано графік обкошування придорожніх смуг.
Також було обговорено питання щодо терміну завершення ямкового ремонту на автошляхах загального користування в напрямках Стрий-Заплатин та Бережниця-Йосиповичі.