Про забезпечення стану протипожежної безпеки у дошкільних закладах йшлося на нараді в голови РДА

16 травня

Сьогодні, 16 травня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука, начальника Стрийського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталія Штефана та начальника відділу освіти РДА Миколи Пищика. На порядку денному стояло питання стану протипожежної безпеки у дошкільних навчальних закладах.

«На тлі трагічних подій в таборі відпочинку в Одесі, питання дотримання заходів пожежної безпеки вимагають особливого контролю.Безпека наших дітей, в дошкільних закладах – важливе питання. Від якості забезпечення стану пожежної безпеки залежить здоров’я, безпека та життя дітей», - зазначив голова РДА Василь Зубрицький.

Керівник відділу надзвичайних ситуацій доповів про підсумки перевірки дитячих дошкільних закладів з протипожежної безпеки, вказавши на виявлені недоліки. Певні пояснення з цього приводу надав керівник відділу освіти Микола Пищик.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення та визначив чіткі терміни ліквідації виявлених недоліків.