В РДА обговорили заходи по ліквідації осередків борщівника Сосновського

16 травня

Сьогодні, 16 травня, під головуванням першого заступника голови РДА Любомира Кащука за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА Василя Лесіва та представника Дрогобицького управління водного господарства відбулася нарада з головами, землевпорядниками і секретарями сільських рад щодо організації заходів по ліквідації осередків борщівника Сосновського на території Стрийського району. Під час наради обговорили можливість залучення до даних робіт працівників Дрогобицького управління водного господарства, сільськогосподарських підприємств, які ведуть діяльність на території сільських рад, та приватних осіб. Також в ході наради перший заступник голови РДА Любомир Кащук звернув особливу увагу на ліквідацію борщівника Сосновського на земельних ділянках, які належать фізичним та юридичним особам і в прибережних смугах річок Стрийщини.