Власні надходження бюджетних установ Стрийського району

14 червня

nalogovye postupleniya v byudzhet

Одним із додаткових джерел фінансування бюджетних установ є надходження платних послуг, що надаються бюджетними установами та поступлення яких спрямовуються на видатки, що недостатньо передбачені для установ на виконання основних функцій і завдань. Збільшення надходження платних послуг - одне із важливих питань, яке стоїть на порядку денному до виконання керівникам бюджетних установ, а також ефективне і раціональне використання цих коштів.

Фактичні поступлення платних послуг від бюджетних установ Стрийського району протягом п’яти місяців поточного року склали 4445,7 тис.гривень, (при уточненому річному плані 6699,2 тис.гривень.), що є більше на 853,7 тис.гривень або 123,8 відсотків до аналогічного періоду 2017 року.