Працівників медичної сфери Стрийщини привітали з професійним святом

14 червня

Cьогодні, 14 червня, напередодні професійного свята у Стрийській центральній районній лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.
Від імені голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького привітала зі святом лікарів, медичних сестер, санітарів, весь персонал лікарні заступник голови РДА з гуманітарних питань Оксана Мелень.

У своєму вітальному слові Оксана Мелень, висловила найтепліші слова вдячності усім, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини - її життя. А також побажала медикам міцного здоров’я, спокою й достатку, сімейного благополуччя, успіхів та подальших професійних здобутків.

Під час урочистостей почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за активну діяльність в охороні здоров’я, розвитку медицини в регіоні, надання населенню фахової медичної допомоги нагородили лікаря-хірурга, хірургічного відділення Стрийської ЦРЛ Ковальського П. С., старшу медичну сестру терапевтичного відділення Кусельську М. М. та сімейного лікаря Дашавської АЗПСМ Турчак І. З.

Sequence 12 5

А також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я району, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня медичного працівника грамотами Стрийської райдержадміністрації відзначено: заступника головного лікаря з лікувальної роботи Стрийської ЦРЛ Ігнатова О. І., дитячого лікаря-хірурга дитячої консультації Стрийської ЦРЛ Вишинського Б. З., завідувача неврологічного відділення Стрийської ЦРЛ Тарасовича Т. М. та головного лікаря – лікаря загальної практики сімейної медицини Стрілківської АЗПСМ Міськович-Тейхман З.З.
Музичне привітання для районних медиків підготували працівники відділу культури Стрийської РДА. Свої пісенні дарунки представили: Заслужений діяч мистецтв України Степан Целюх у супроводі гурту «Струни душі», Народний ансамбль пісні і музики «Галицькі мотиви» НД смт. Дашава та танцювальний колектив «Браво».DSCN7968