Перший заступник голови РДА провів нараду з питань реалізації мікропроектів місцевого розвитку

14 червня

Сьогодні14 червня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду з керівником відділу освіти РДА Миколою Пищиком стосовно питань реалізації інфраструктурних мікропроектів, переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвиткуУ нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень, начальник управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Галина Чорна та головний спеціаліст управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Мар'ян Дума. В ході наради присутні проаналізували хід виконання та реалізацію мікропроектів бюджетними установами відділу освіти. За підсумками наради по кожному об’єкту, які перемогли в конкурсі мікропроектів визначено чіткі терміни завершення відповідних робіт.