Голова РДА провів нараду щодо стану реалізації мікропроектів на Стрийщині

23 червня

Сьогодні. 23 червня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду щодо стану реалізації мікропроектів розвитку у Стрийському районі. Всього у 2018 році на Стрийщині реалізують 34 мікропроекти у галузі освіти,  культури, охорони здоровя і по вуличному освітленні населених пунктів. Про хід робіт конкретно на кожному об’єкті доповіли начальник управління економічного розвитку Галина Чорна, начальник відділу освіти Микола Пищик та начальник відділу культури Людмила Курилишин. За підсумками наради голова РДА Василь Зубрицький дав відповідні доручення та зобов’язав галузевих керівників максимально сприяти реалізації мікропроектів з чітким виконання встановлених процедур та вимог. На сьогодні розпочато фінансування з обласного бюджету для придбання обладнання для лінгафонного кабінету НВК Середня ЗОШ-гімназія ім..М.Шашкевича с.Дуліби, для придбання обладнання для кабінету хімії та біології Ланівської СЗОШ І-ІІІ ст.., для придбання літнього павільйону у Подорожненський дошкільний заклад та для придбання обладнання і компютерної техніки у Нижньостинавський дошкільний заклад.