Голова райдержадміністрації Василь Зубрицький провів зустріч з потенційними інвесторами

10 липня

Сьогодні, 10 липня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів робочу зустріч з засновником «Меблевий комбінат Стрий» Владиславом Лісовським, керівником підприємства Віталієм Афанасьєвим за участі першого заступника голови РДА Любомира Кащука, начальника відділу архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів РДА Ігора Хухри, голови бюджетної комісії Стрийської районної ради Василя Думи та сільського голови с. Гірне Олега Михайловича.

Учасники зустрічі обговорили можливість розширення підприємства на території Гірненської сільської ради шляхом створення нових виробничих приміщень. Голова райдержадміністрації Василь Зубрицький в ході зустрічі ознайомився з розробленим детальним планом забудови, а також зазначив, що для початку будівництва необхідно зробити всі кроки згідно чинного законодавства, а саме подати необхідні документи в сільську раду, провести громадські обговорення та ін..

«Ми працюємо над тим, аби район був привабливий для бізнесу. Тому завжди радо підтримуємо тих інвесторів, які готові створювати на Стрийщині робочі місця та платити податки до місцевого бюджету», – сказав Василь Зубрицький. Також очільник району наголосив, що інвестори можуть розраховувати на всебічну підтримку та сприяння з боку влади.

В свою чергу представники бізнесу,висловили представникам районної влади свої думки та пропозиції щодо подальшої діяльності підприємства. «На даний момент на підприємстві працює близько 200 чоловік. Після розширення потужностей, підприємство зможе збільшити кількість робочих місць ще приблизно на 200 осіб, що сприятиме збільшенню виробництва продукції». Також на їхню думку, для налагодження конструктивної співпраці необхідний предметний діалог між усіма ланками інвестиційного процесу.