На Стрийщині вшанують генерала-хорунжого УПА Олексу Гасина «Лицаря»

11 липня

hasyn oleksa

10 липня у Стрийській райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Оксани Мелень за участю представників відділу з питань культури, туризму, культурних цінностей, національностей та релігій і сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відбулася нарада щодо відзначення на Стрийщині 111-ої річниці від дня народження генерала-хорунжого УПА Олекси Гасина «Лицаря». Учасники наради обговорили заходи, які плануються провести 22 липня у його рідному селі Конюхів, де минулого року було відкрито оновлений музей-садибу. В програмі вшанування Олекси Гасина передбачено урочисте покладання квітів до памятника, панахиду та меморіальний мітинг за участю представників влади та громадськості біля музею-садиби «Лицаря».