Виїзне засідання з питань легалізації заробітньої плати

11 липня

765418

На виконання доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації, у Стрийському районі продовжуються зустрічі із суб’єктами підприємницької діяльності. Так, 10 липня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука провела робочу зустріч з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території Стрілківської сільської ради. В зустрічі також взяли участь керівник управління соціального захисту населення РДА Леся Буцерко, заступник начальника управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Оксана Лесів, начальник відділу податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Стрийської ОДПІ ГУ у Львівській області – Михайло Яворів, начальник Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Богдана Семків та сільський голова Петро Столярський.

Під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук, зазначив, що основна мета таких виїзних зустрічей – проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань своєчасної та повної сплати податків та зборів (ПДФО, акцизний збір, плата за землю, єдиний податок), виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили тощо.

«Питання детінізації економіки сьогодні є на порядку денному в країні, відтак суб’єкти підприємницької діяльності повинні здійснювати свою діяльність відкрито і прозоро»,- відмітив Любомир Кащук.

Також члени робочої групи розповіли про виконання та наповнення місцевих бюджетів за рахунок акцизного податку, податку за землю та нерухоме майно, здійснення підприємницької діяльності на території сільських рад, про неналежне оформлення і відповідальність за порушення законодавства про працю та ін.. «Виплата зарплати працівникам в «конвертах» негативно впливає не лише на економіку країни, але й на самого працівника. Адже громадяни, які погоджуються отримувати таку зарплату, не лише сприяють розвитку «тіньових схем», а й позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, та й зрештою, достойних пенсій», - зазначали члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Підводячи підсумки засідання, перший заступник голови Любомир Кащук підкреслив, що співпраця з фізичними особами-підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме в районі і надалі.