З підприємцями провели роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства у сфері оплати праці

11 липня

Сьогодні, 11 липня, під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука відбулося чергове  засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Бориса Веліахмедова, під час якого обговорено ряд проблемних питань, а саме: легальне використання найманої праці,  дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та виплата заробітної плати “в конверті”.

На засіданні заслухали суб’єктів підприємницької діяльності, які у травні 2018 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 3723 грн. Запрошені роботодавці надали пояснення про причини виплати такої заробітної плати.

В ході засідання представники робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями про дотримання законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, акцентували увагу на збільшенні розміру заробітної плати, дотриманні міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень. Також йшлося про підстави для інспекційних відвідувань та алгоритм проведення контрольних заходів, які здійснюють фахівці ГУ Держпраці у Львівській області.