Методичні дні в бібліотеках району

10 серпня

38663655 435235437009970 3045052931494641664 n

Життя ставить сьогодні перед бібліотекарями вимоги постійного професійного зростання, креативності в роботі з читачами, забезпечення їх інформаційних потреб, вмілої співпраці із громадою. Тому всі структурні підрозділи Стрийської ЦРБС проводять індивідуальну роботу, окрім семінарів, майстер-класів, методичних об’єднань. З цією метою вже традиційно проводяться методичні дні, під час яких методичні структури, спеціалісти ЦРБС проводять консультативну індивідуальну роботу по запиту бібліотекарів району. Діапазон різноманітний – від складання планів, аналізування, використання фондів, оформлення книжкових виставок, робота з соціальними мережами, із ЗМІ, навчання основ комп’ютерної грамотності до допомоги читачам у вирішенні проблем із пошуком роботи, соціальних проблем. Ця робота розширює діяльність бібліотек, підвищує їх імідж у громаді.