На нараді з представниками органів місцевого самоврядування обговорили питання щодо порядку призначення виборів

14 вересня

Сьогодні, 14 вересня, фахівці відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Стрийської райдержадміністрації провели нараду з органами реєстрації селищної та сільських рад Стрийського району.

Під час наради обговорено зміни до Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів. Йшла мова про стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців, зокрема наголошено щодо підвищення їх якості. У ході наради представникам органів місцевого самоврядування надано роз’яснення, консультації, правову та методичну допомоги.