Голова РДА провів нараду з питань організації заходів до Дня захисника України

11 жовтня

DSCN9316

Сьогодні, 11 жовтня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень та керівників структурних підрозділів з питань щодо відзначення Дня захисника України.

«Це свято особливе цього року на Стрийщині. Вчора прийшла скорботна звістка – на Сході України, у зоні проведення ООС, загинув наш земляк, мешканець села Баня Лисовицька Роман Магас»,--зазначив керівник району. На його пропозицію присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблого Романа Магаса. У звязку із загибеллю військовослужбовця 13 жовтня у Стрийському районі оголошено Днем жалоби.

DSCN9314

До відома учасників наради також доведено Програму заходів із відзначення 76-ої річниці створення УПА та Дня захисника України, які відбудуться в обласному центрі та на Стрийщині. З метою інформування громадськості про зазначені заходи, зокрема про Марш захисників України, що пройде 14 жовтня вулицями Львова, доручено галузевим керівникам організувати розповсюдження інформаційних буклетів та плакатів. «Цей марш надзвичайно важливий, бо до нього долучені і учасники АТО, і волонтери, і добровольці. Усі, хто прибуде цього дня у центр Львова зможе відчути силу та міць Українського війська. Наше завдання – в кожну оселю Стрийщини донести інформацію про захисників, завдяки яким ми сьогодні маємо тут мирне небо», - наголосив голова райдержадміністрації. За підсумками наради дано відповідні доручення.