Суб’єктам господарювання рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати

11 жовтня

DSCN9309

Сьогодні, 11 жовтня, під керівництвом начальника управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Галини Чорної відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Роксолани Блажевської, яка проінформувала про розміри штрафних санкцій за порушення трудового законодавства, а також спільні з ПФУ, ДФС та Національною поліцією заходи контролю, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, які розпочалися з жовтня 2018 року.

На засідання запрошено суб’єктів підприємницької діяльності, які у серпні 2018 року, згідно списку поданого ГУ ПФУ у Львівській області, виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму. Із запрошеними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу представниками ГУ ДФС у Львівській області, Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області, Стрийського МРЦЗ щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Роботодавці надали пояснення про причини виплати заробітної плати менше 3723 гривень.

За підсумками засідання суб’єктам підприємницької діяльності запропоновано переглянути систему оплати праці та рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.