Увага! На Стрийщині оголошено День жалоби за загиблим Романом Магасом

12 жовтня

mena.org .ua zhaloba

У зв’язку із загибеллю на Сході України у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил нашого краянина, мешканця села Баня Лисовицька Романа Магаса, 1991 року народження, розпорядженням голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького №825 13 жовтня 2018 року у Стрийському районі оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи посадовим особам органів місцевого самоврядування, керівникам органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності необхідно приспустити Державний Прапор України з траурною стрічкою на адміністративних будівлях.

Рекомендується посадовим особам органів місцевого самоврядування, керівникам органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності обмежити в День жалоби проведення розважальних, культурно-масових заходів, спортивних змагань.