Візьми участь у молодіжному проекті "Ідея змінює країну"

16 жовтня

ideas

З 10 жовтня Львівська ОДА, ЛОО Спілки української молоді в Україні, Львіський обласний молодіжний центр розпочинають традиційний молодіжний проект "Ідея змінює країну".

"Ідея змінює країну" - це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета - сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде пококління у районах та містах області. Автори кращих проектів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів).

Упродовж 2 місяців відбудеться 11 поїздок у понад 50 населених пунктах. Прогнозоване охоплення проекту понад 2 тис молодих людей, на яких сумарно чекає 50 годин інтенсивної роботи. Програма проекту насичена тренінгами, воркшопами, лекторіями та базується на інтерактивних підходах у роботі з молоддю.

Тренінги триватимуть до 23 листопада. На початку грудня кращі учасники проекту будуть запрошені на Фору ідей.

Контактна особа: Софія Курман, тел.: 068 512 12 68.