Керівництво району не стоїть осторонь проблем сімей воїнів АТО

19 жовтня

DSCN9561Сьогодні, 19 жовтня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з Любою Яворською, матір'ю двох синів – учасників АТО. Один з них, Тарас, помер за станом здоров'я, другий, Василь, після проходження військової служби за контрактом звільнений з армії за станом здоров’я та йому встановлено ІІІ групу інвалідності. Зустріч голови РДА відбулася за участю начальника управління соціального захисту населення Лесі Буцерко.

Керівник району обговорив з матір’ю  проблемні питання сім’ї, які потребують втручання влади. Голова райдержадміністрації запевнив, що керівництво району не стоятиме осторонь і зробить все для того, щоб сім’я Яворських не залишалась на самоті з проблемами. За підсумками зустрічі Василь Зубрицький дав відповідні доручення управлінню соціального захисту населення РДА. В свою чергу, Любов Яворська  висловила керівнику району слова вдячності за допомогу і підтримку.