Зустріч голови РДА Василя Зубрицького з мешканцями села Любинці

Учора, 6 листопада, у межах робочих зустрічей з громадськістю району голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з громадою села Любинці. У ході зустрічі разом із головою райдержадміністрації з мешканцями села спілкувались керівники окремих підрозділів і служб району. Активно обговорювали питання, що стосуються реформ у державі, соціально-економічного та культурного розвитку району, а також проблемні питання села Любинців та його мешканців.Очільник району розповів мешканцям, що незважаючи на складний час реформ та війни на сході держави, непросту ситуацію із районним бюджетом, робота районної влади направлена на економічний та культурний розвиток Стрийщини, зокрема на покращення стану доріг та інфраструктури населених пунктів. Що стосується села Любинці, то тут протягом останніх років провели частковий ремонт фасаду школи, а також замінили дахове покриття.У своєму виступі голова району згадав воїнів АТО, які загинули за нашу країну та висловив пропозицію вшанувати їх пам’ять хвилиною мовчання.

Під час зустрічі також йшлося про впровадження медичної реформи у закладах охорони здоров’я Стрийщини, про урядову програму «Доступні ліки» та підписання декларацій з сімейними лікарями, про втілення концепції «Нова українська школа», про зміни у пенсійному законодавстві та призначення житлових субсидій, про отримання дотацій за утримання молодняку ВРХ, забезпечення правопорядку, попередження виникненню пожеж та дотримання правил техніки безпеки під час опалювального сезону.

Про ці та інші питання вели мову з мешканцями села в.о. директора Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин, начальник відділу освіти Микола Пищик, заступник начальника Стрийського управління Пенсійного фонду Оксана Яцишин, управління соціального захисту населення Леся Буцерко, начальник відділу агропромислового розвитку Василь Лесів, дільничний офіцер поліції Юрій Іванів  та інспектор 8-ої пожежно-рятувальної частини Стрийського ГУ Держслужби з НС у Львівській області  Олег Ковальський.

Мешканці села, активно спілкуючись з керівництвом району, цікавилися питаннями щодо водопостачання та електропостачання в селі, освітлення траси «Київ-Чоп» через село Любинці, ремонт місцевої дороги на Хромогорб та ін.З метою вирішення усіх цих питань голова райдержадміністрації Василь Зубрицький відразу ж дав певні доручення відповідним галузевим підрозділам.

Підсумовуючи зустріч, Василь Зубрицький подякував громаді Любинців за активну життєву позицію та побажав плідної, злагодженої праці на благо села та запевнив у підтримці районного керівництвам у всіх починаннях.