Школярам розповіли про військову службу у Національній гвардії України

45673466 1958234204290710 7504345147958624256 n

У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю фахівці Стрийського міськрайонного центру зайнятості, разом з представником Західного відділення командування військовослужбовців НГУ старшим офіцером Ничипорук Лариса Василівна, відвідали старшокласників м.Стрия, щоб розповісти їм про переваги військової служби у Національній гвардії України.
Зустріч відбулась в актовому залі Стрийської загальноосвітньої школи№5, в якій прийняло участь близько150 учнів старших класів. Під час жвавого спілкування з Ларисою Василівною школярі отримали низку корисних відомостей про переваги військової служби на контрактній основі. Старший офіцер НГУ ознайомила хлопців і дівчат з умовами вступу у вищі навчальні заклади Національної гвардії України, що функціонують у Харкові та Києві, відповіла на запитання, пов’язані з навчанням, окреслила розмір грошового та матеріального забезпечення під час навчання. Увагу школярів зосередили на шансі безкоштовно здобути вищу освіту у навчальних закладах Національної гвардії України та умовах підписання контракту, що розглядається як альтернатива проходженню строкової військової служби.
Старшокласники із захопленням слухали виступ офіцера, після чого переглянули відеофільм та отримали вичерпні відповіді на поставленні запитання.
Школярі переконались, що служба в Національній гвардії України - це хороша можливість здобути військову професію та водночас виконати свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною.