За 10 місяців 2018 року ЦНАП при Стрийській РДА надав 12255 послуг

5a990f41caef3326898286

В січні-жовтні 2018 року Центром надання адміністративних послуг мешканцям району надано 12255 адміністративних послуг, що на 16,2 % більше ніж за відповідний період 2017 року.

Найчастіше запитуваними були послуги :

- відділу у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області – 7656 (62,5 %)

- сектору державної реєстрації Стрийської районної державної адміністрації -3997 (32,6%)

- відділу архітектури, містобудування та архітектурних проектів Стрийської     районної державної адміністрації – 563 (4,6 %).

Довідково

Центр надання адміністративних послуг є постійно діючим робочим органом Стрийської районної державної адміністрації (далі ЦНАП), утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг.

Одним із важливих напрямків діяльності ЦНАП є створення зручних та доступних умов спілкування громадян з владою. Забезпечується надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами звернення та суб’єктами надання послуг (згідно Закону України «Про адміністративні послуги»).

З метою підвищення рівня комфортності та зручності під час отримання адміністративних послуг запроваджено смс-інформування. До суб’єктів звернень за адміністративною послугою  надходять смс з текстом «до ЦНАП надійшов оригінал документу за справою (номер справи)», отримавши смс такого змісту, суб’єкти звернень з’явиться до ЦНАПу Стрийської райдержадміністрації та отримують результат адміністративної послуги.