Під час оперативної наради голова райдержадміністрації акцентував увагу на важливих питаннях життя району

Сьогодні, 19 листопада, відбулася щотижнева оперативна нарада голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.

Очільник району поділився своїми враженнями від участі у засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося 12 листопада у Києві під головуванням Президента Петра Порошенка, та озвучив учасникам наради основні тези виступу Президента, особливу увагу приділивши питанню надання субсидій незахищеним верствам населення. Акцентуючи увагу на важливих питаннях життєдіяльності району, очільник Стрийщини наголосив на забезпечення температурного режиму у навчальних, медичних та культурних закладах району, підготовку до введення в експлуатацію після реконструкції Лисятицької дошкільної установи, підготовку бюджетних запитів на 2019 рік, а також на належне відзначення на Стрийщині Дня Гідності і Свободи та 85-тих роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні. Керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їм галузях. За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення та встановив чіткі терміни їх виконання.