На Львівщині триває вакцинація проти сказу для диких м'ясоїдних тварин

6 грудня

03e96f5e9fbae35b40ca687ebe993d0a 1544015339 550x344 3 0На Львівщині з 1 грудня проводиться обробка лісів проти сказу для диких м'ясоїдних тварин. Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

У населених пунктах з літаків над лісами розкидаються дози-приманки, які унеможливлять зараження м’ясоїдних тварин сказом.

Польоти відбуваться по визначених паралельних лініях, із відстанню між ними орієнтовно один кілометр. Брикети величиною, як сірникова коробка, розкидатимуть з літака. Вміст цього брикета – кісткове борошно, в середині якого міститися вакцина.Дана вакцина абсолютно не шкідлива для людей, тварин і навколишнього середовища.

Вакцинація проводиться відповідно до наказу ГУ ДПСС у Львівській області «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з проведенням імунізації диких м’ясоїдних тварин у буферній зоні у 2018 року».