В РДА обговорили питання залучення до використання державних земель сільськогосподарського призначення через виставлення на аукціон

6 грудня

P1051463Сьогодні, 6 грудня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду з головами Подорожненської, Сихівської, Семигинівської, Гірненської та Любинцівської сільських рад по питанню виставлення на аукціон земельних ділянок сільськогосподарського призначення державного фонду власності з невизначеним використанням.

Нарада відбулася за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василя Лесіва. В порядку денному обговорили можливості та проблемні питання щодо залучення державних земель через виставлення продажу права оренди на аукціоні. За підсумками наради сільських голів зобов’язано дати обґрунтовані пояснення щодо використання державних земель сільськогосподарського призначення на територіях зазначених сільських рад.