Голова райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з делегацією із Республіки Польща

Сьогодні, 6 грудня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з делегацією з Республіки Польща, до складу якої ввійшли підприємці з Клодського повіту. Основним лейтмотивом сьогоднішньої зустрічі був обмін думками щодо економічного та промислового розвитку Стрийського району. З цього приводу представники делегації ознайомили очільника району з промисловою діяльністю, яка відбувається на території Клодського повіту, зокрема щодо виробництва товарів з пластмаси. А також можливість закупівлі сільськогосподарськими підприємствами Стрийщини техніки для ведення робіт в агропромисловій сфері.

Після обговорення даного питання, було прийняте рішення та запланований візит делегації Стрийщини до м. Клодська.

На завершення зустрічі Василь Зубрицький висловив сподівання, що плідна співпраця української та польської сторін принесе лише позитивні зміни на благо жителів Стрийщини.

Довідково

Варто зазначити, що в 2008 році було підписано договір про партнерські відносини між Стрийським районом та Клодським повітом (Республіка Польща). З того часу триває співпраця між партнерами в різних сферах діяльності.