Низку важливих питань обговорили на оперативній нараді

13 лютого

Під керівництвом голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького сьогодні, 13 лютого, відбулася щотижнева оперативна нарада за участю першого заступника голови та заступника голови РДА Любомира Кащука та Оксани Мелень, керівника апарату Юрія Вільшинського, начальників структурних підрозділів, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Про виконання бюджетів всіх рівнів за січень ц. р. доповіла начальник фінансового управління РДА Наталія Меленик. Вона зазначила, що поступлення доходів до загального фонду зведеного бюджету за січень складають 12522,8 тис.грн., що становить 118,9 відсотка до місячних бюджетних призначень, або у понад місячний план поступило 1994,3 тис.грн. Перевиконання доходів загального фонду досягли 18 сільських бюджети, проте спад поступлень у січні з різних причин допустили 4 сільські ради. Про активізацію роботи із закупівель за системою «Прозоро» нагадала розпорядникам бюджетних коштів начальник управління економічного розвитку Галина Чорна. Вона також розповіла про особливості «допорогових» і «порогових» закупівель та підготовку проектів рішень на розгляд чергової сесії районної ради.
У ході наради голова райдержадміністрації надав слово своїм заступникам. Любомир Кащук поінформував про проведення цього тижня низки комісій та координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, нарад з питань підприємництва та з керівниками агроформувань. Оксана Мелень довела присутнім інформацію про низку заходів, які відбудуться в районі протягом поточного тижня. Зокрема про розгорнуту виставку «Люди Свободи», яка перебуває в районному Будинку культури, в Дулібській школі–гімназії та Братківській школі, про участь з урочистому заході з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ з Афганістану, який відбудеться у Стрию 15 лютого о 14.00 біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям, про проведення вечору-реквієму з нагоди 3-ї річниці подій на Майдані в пам'ять Героїв Небесної Сотні, який відбудеться 17 лютого о 15.00 у Стрийському Народному домі та ін.
Крім того, керівник району заслухав начальників структурних підрозділів про стан справ і плани на тиждень у підпорядкованих їм підрозділах. Окрему увагу голова райдержадміністрації Василь Зубрицький приділив на нараді питанням реформуванню територіальних громад, службі за контрактом, контролю над виплатою зарплат у розмірі 3200 грн. тощо. За підсумками наради, з даних питань дано низку відповідних доручень та рекомендацій.