Голова РДА Василь Зубрицький обговорив план розвитку території з мешканцями села Ланівка

11 лютого

Вчора10 лютогоголова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів зустріч з громадою села Ланівка, в межах обговорення перспективного план розвитку території на 2019-2021 роки, яке відбувається за дорученням Президента України. В зустрічі разом з головою РДА взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень, сільський голова Володимир Лучейко, депутат районної ради Василь Вотьканич, а також керівники відділів, управлінь райдержадміністрації та установ району.

Розпочинаючи, голова РДА Василь Зубрицький, зазначив, що подібні зустрічі дає можливість почути думку кожної громади стосовно перспективи розвитку їхнього населеного пункту.

«Для нас важливо знати те, чим живе громада вашого села і які завдання спільно з вами і місцевим органом самоврядування ми можемо поставити на майбутнє для покращення рівня життя у вашому селі», - підкреслив Василь Зубрицький.

Очільник району презентував звіт про виконану роботу виконавчої гілки влади на Стрийщині за 2016-2018 роки. Зокрема, він наголосив, що завдяки порозумінню всіх гілок влади та громад сіл, в районі вдалося реалізувати чимало інфраструктурних проектів, у які вкладено мільйони гривень. Зокрема, це відкриття нових культурних осередків, будівництво дошкільних установ, ремонт автошляхів, покращення матеріально-технічного забезпечення, а також проведення капітальних ремонтів загальноосвітніх навчальних закладів, Народних домів, ФАПів та амбулаторій. «Все, що зроблено за цей час, це праця багатьох людей і вона не є марною», - відмітив Василь Зубрицький.

Варто зазначити, що в селі Ланівка протягом останній трьох років реалізовано ряд проектів, зокрема проведено капітальний ремонт приміщень I-го поверху дитячого садочка, капітальний ремонт віконних прорізів у Ланівській СЗОШ І-ІІІ ст. та частковий ремонт дорожнього покриття суцільним асфальтуванням.DSCN9207

Спільно з громадою напрацювали план розвитку, в який включили капітальний ремонт фасаду ДНЗ в с. Ланівка, розробку ПКД для будівництва нового Народного дому, капітальний ремонт дороги Райлів – Ланівка, капітальний ремонт моста через річку Ступницю при в’їзді до села Ланівка.

Активно спілкуючись з керівником району, мешканці задавали запитання, які їх турбують, зокрема, що стосуються підвищення зарплати вчителів дошкільної освіти, високих тарифів на проїзд у приміському сполученні, пільгового перевезення, перерахунку пенсій для працюючих пенсіонерів, ремонту водонапірної башти та встановлення бігових доріжок на спортивному майданчику.DSCN9208

Керівники структурних підрозділів РДА та служб району, які були присутні на зустрічі з громадою, розповіли про реалізацію та впровадження Програм ініційованих Президентом України Петром Порошенком та урядом, зокрема це і створення опорних шкіл, впровадження Нової української школи, інклюзивної освіти, реалізацію програми «Доступні ліки», будівництво мобільних АЗПСМ, підписання декларацій з сімейними лікарями, нововведення в пенсійному законодавстві, а також питання, що стосуються надання житлово-комунальних послуг, монетизацію пільг та ін..

Завершуючи зустріч, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, відмітив, що завдяки правильному вибору на Президентських виборах, підтримці європейського курсу, який вибрало керівництво держави, ми спільно досягнемо успіху та реалізуємо поставлені завдання.