У Дашаві відбувся традиційний різдвяний фестиваль "Возвеселімся всі разом"

11 лютого

51628643 2196921903708730 8019001840563650560 n10 лютого у Дашаві відбувся традиційний різдвяний фестиваль «Возвеселімся всі разом».

Дзвінко колядували учнівський хор Дашавської ДМШ ім.Ф.Колесси (керівник Я.Пилипів), дует «Ретро» (Г.Степчен, Я.Пилипів), Мирослава Кардаш (бандура), вокальний ансамбль НД с.Загірне (керівник Я.Пилипів), хор церкви Воздвиження Чесного Хреста с.Йосиповичі (регент Є.Кущенко), гурт «Батяри»; брати Владислав та Богдан Бойко, Ярославна Слаба, Народний ансамбль пісні і музики «Галицькі мотиви» (керівник В.Стельмах), дует «Стожари» (Ірина та Андрій Берездецькі).
Справжньою родзинкою фестивалю став виступ тріо «Акко-Лад» та молодіжного вертепу під орудою отця Ореста Демка. Авторська коляда Дениса Прокидянчика завоювала бурхливі глядацькі оплески. Потішили глядачів та своїх батьків і наймолодші учасники дійства: юні скрипалі під керуванням О.Нагорняк; засівальники-віншувальники Соломія Турчак, Христина Гірняк, Софія Ясінська, Дарина Паньків, Кароліна Михавків та Максим Новак.DSC07076
Феєрія Різдва тривала близько трьох годин, а зала була переповненою вщерть. На завершення дійства селищний голова, як господар, вручив всім колядникам пам’ятки та подяки. А далі пригощали смачними пампухами.
За допомогу у проведенні різдвяного фестивалю організатори дякують благодійникам: МПП «Обрій» (керівник Л.Турчак), ПП Р.Саламаха; а також дашавським ґаздиням М.Рудник, Л.Арділь, О.Греськів, О.Цап, Г.Заболотній, М.Солонинці, О.Ващишин, О.Скоблик за смачні пампушки.