У кожному районі області створять Алею Пам’яті

12 лютого

11 1519122100 800x532 1 0 1549908328 613x407.645 3 0

В межах вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, на проспекті Шевченка відбудеться проект «Ангели пам’яті». Діти прикрашатимуть проспект власноруч зробленими ангеликами.

До проекту залучать загальноосвітні та художні школи.

«Мешканці Львівщини з великою вдячністю та шаною згадують Героїв Небесної Сотні, які стали символом утвердження прагнень до європейських цінностей. Ці паперові ангелики стануть втіленням дитячого бачення про тих Героїв, які віддали своє життя в час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, права і свободи людини, та європейське майбутнє України», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Подібні Алеї Пам’яті з’являться у кожному населеному пункті Львівщини. У Львові акція «Алея Пам’яті» відбудеться 18 лютого о 15:00 на проспекті Шевченка.

Окрім того, у кожній школі Львівщини організують проведення патріотичного уроку про Героїв Небесної Сотні.