В районному Центрі соціальних служб обговорили питання профілактики правопорушень серед молоді

12 лютого

20190211 152728

Сьогодні, 12 лютого, у Стрийському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання круглого столу за участю працівників Центру соціальних служб та практичного психолога «ВПУ №8 м. Стрия» Галини Федів.

Основним питанням, яке було винесено на обговорення, стосувалося профілактики вчинення правопорушень серед учнів Стрийського району.

Як зазначили, доповідачі, за інформацією прокуратури Львівської області про стан законності у Львівській області за період 2018 року, найпоширенішими серед діяльності неповнолітніх залишаються корисливі злочини, кількість яких зростає і становила 79% від загальної кількості вчинених ними кримінальних правопорушень у 2018 році. Особливу увагу було приділено принципам соціально-педагогічної роботи з неповнолітніми з боку педагогічних, соціальних працівників та психологів.

За результатами круглого столу вирішено взяти до уваги інформаційні матеріали озвучені в ході спілкування, а також посилити співпрацю та надання соціальних, психологічних послуг особам молодіжного віку.