Активну громадськість Стрийщини запрошують долучитися до участі в ініціативній групі з формування нового складу Громадської ради при РДА

14 лютого

гнк

У Стрийській райдержадміністрації розпочався процес оновлення складу Громадської ради. Оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з формування її нового складу. До ініціативної групи увійде 6 осіб: представники райдержадміністрації, чинної Громадської ради та інститутів громадянського суспільства (по 2 представники). Основним завдання ініціативної групи є підготовка установчих зборів Громадської ради з обрання нового складу. Охочих працювати в ініціативній групі запрошують подавати заявки у сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації за адресою: м.Стрий, вул.С.Бандери, 28, каб.21. До заяви необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та автобіографію представника.Термін подачі заяв з 15 по 20 лютого. Контактна особа: Пеленичка Надія Володимирівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, тел. 7-03-59.