Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні стартує тихою акцією «Ангели пам’яті»

18 лютого

IMG 0190 1550484990 613x408.41125 3 0

Сьогодні на Львівщині стартує низка заходів із відзначення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це йшлося під час апаратної наради у Львівській ОДА.

Відтак, на проспекті Шевченка о 15:00 відбудеться тиха акція «Ангели пам’яті». Під час акції школярі разом з родинами Героїв Небесної Сотні прикрасять дерева на алеї символічними паперовими витинанками у вигляді ангелів.

У вівторок, 19 лютого, у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відкриють пам’ятну дошку Герою України, Герою Небесної сотні - Устиму Голоднюку.

«Герої Небесної Сотні проза всяким сумнівом достойні нашої уваги. Ми мусимо віддати їм гідну шану, адже пам’ятати про них наш обов’язок. Якби не вони, то невідомо де би ми зараз були», - зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Окрім того, у середу 20 лютого, відбудуться заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі та у центральній частині міста.