З громадою села Стриганці обговорили перспективний план розвитку Стрийщини на 2019-2021 роки

15 березня

P4141585Сьогодні, 15 березня, у селі Стриганці  під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука за участю в.о.сільського голови Зоряни Шалайко відбулося обговорення з громадою села перспективного плану розвитку Стрийщини на 2019-2021 роки.

P4141582

Перший заступник голови РДА презентував мешканцям села інформацію про результати господарювання на Стрийщині за 2016-2018 роки, відмітивши, позитивний та динамічний розвиток району за цей проміжок часу. «Крок за кроком ми рухаємося у правильному напрямку і у цьому є наша з вами спільна заслуга», - зазначив Любомир Кащук.

P4141596

Про реалізацію на Стрийщині державних програм, розповіли мешканцям Стриганець присутні на зустрічі галузеві керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району. Зокрема йшлося про розвиток освітньої галузі, національно-культурне відродження, впровадження медичної реформи у закладах охорони здоров’я Стрийщини, про урядову програму «Доступні ліки» та підписання декларацій з сімейними лікарями, про зміни у пенсійному законодавстві, нарахування пенсій, призначення житлових субсидій та інших соціальних допомог, забезпечення правопорядку, запобігання спалюванню сухої трави та ін.

P4141592

В ході спілкування мешканці села піднімали проблемні питання, що стосуються медичного обслуговування, забезпечення ліками, оплати за комунальні послуги, а також ремонту дороги. Присутній на зустрічі депутат районної ради Володимир Півкач подякував керівництву району за сприяння у частковому ремонті дороги Слобідка - Жидачів, яка проходить через село Стриганці, а також висловив пропозицію залучити до цієї справи керівників підприємств, що функціонують на цьому відрізку території.P4141601

Підсумовуючи, перший заступник голови РДА Любомир Кащук подякував присутнім за участь в обговоренні, а також порекомендував громаді активніше брати участь у мікропроектах з метою залучення у розвиток села коштіа з різних джерел. Він також зазначив, що за останні три роки в Україні багато зроблено для закладення державного фундаменту. Бо коли країна буде монолітною, тоді легше буде проводити економічні реформи. І сьогодні, коли ми стоїмо перед дуже відповідальним рішенням під час виборів Президента, потрібно добре думати, щоб зберегти державу.P4141603

Любомир Кащук зачитав учасникам зустрічі звернення видатних діячів України, дисидентів, політиків до українського народу «Збережемо Україну» та запропонував переглянути відеоролик маршу Збройних Сил України під супровід Гімну Українських Націоналістів «Зродились ми великої години».