Черпаємо силу із глибини історії

16 лютого

стенд

Найбільшим багатством України є люди, які творять її історію. Саме про історію людей, які зробили значний внесок у відродження незалежності держави, розповідав комплект інформаційно-просвітницьких стендів, підготовлений Українським інститутом національної пам′яті в рамках проекту «Люди свободи». Крім виставки, яка була розміщена у Стрийському районному Будинку культури, її частина перебувала у навчально-виховному комплексі «Середня ЗОШ-гімназія» ім. М. Шашкевича села Дуліби. Школярі разом з учителями історії Біганич О.І. та Хріном В.Л. ознайомилися з відомими діячами історії України, а саме: Вʼячеславом Чорноволом, Євгеном Коновальцем, Лесем Курбасом, Миколою Міхновським, Марією Савчин, Оленою Степанів та ін. Віримо, що інформацію, яку отримали учні, поглибить їхні знання.