Розглянули важливі питання життєдіяльності району

17 лютого

16 лютого перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів семінар-нараду для сільських та селищного голів району за участю заступника голови райдержадміністрації Оксани Мелень, заступника голови районної ради Василя Зубрицького, керівника апарату Юрія Вільшинського, начальників окремих структурних підрозділів  РДА. У порядку денному семінару-наради розглянули важливі питання життєдіяльності Стрийського району. Зокрема про організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних органами місцевого самоврядування та про залучення громадян на службу за контрактом інформував військовий комісаріат Стрийського ОМВК Олег Сабінський. З питання оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання його доповнив провідний інспектор з мобілізаційної роботи РДА Василь Лукач. В.о. директора ДП «Комунальник» Світлана Козак вела мову про роботу підприємств з вивезення твердих побутових відходів та вартість тарифів на вивезення сміття від населення району. Перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук, продовжуючи тему вивозу сміття, закликав до консолідованої участі сільських та селищних голів у плані виділення коштів із місцевих бюджетів для проведення робіт з перешарування грунтом території міського сміттєзвалища.

Начальник управління економічного розвитку РДА Галина Чорна провела роз’яснення щодо реалізації бюджетних програм у 2017 році, зокрема «Питна вода», «Зовнішнє освітлення», проектів, які фінансуються з природоохоронного фонду та ін. Крім того, економіст району нагадала про інвентаризацію об’єктів на підвідомчих територіях для подальшого залучення інвесторів, а також детально зупинилась на питанні закупівель через систему «Прозоро» в рамках дотримання закону про публічні державні закупівлі, зокрема у контексті проведення «допорогових» закупівель, основного порядку «допорогових» закупівель та термінів їх опрацювання на товари і послуги.

Про роботу водного господарства у районі вів мову начальник Стрийської експлуатаційної дільниці Дрогобицького управління водного господарства Мирон Николишин. Завершуючи семінар-нараду, перший заступник голови РДА поінформував про роботу з підготовки підприємств, установ, організацій та населених пунктів до Великодніх свят.