Особистий виїзний прийом громадян заступником прокурора Автономної Республіки Крим

15 квітня

bea7853ede05cf85c3289e519da2afdc XL

Завтра, 16 квітня з 10:00 до 13:00 у приміщенні прокуратури Львівської області (м. Львів, проспект Т. Шевченка, 17/19) заступник прокурора Автономної Республіки Крим Анатолій Васильович Коцура буде проводити виїзний прийом громадян, які перемістились з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Виїзний прийом громадян проводитиметься відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, фактів серйозних порушень міжнародного гуманітарного права та грубих порушень прав людини.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57

Попередній запис не є обов’язковим.