Відбувся особистий прийом голови райдержадміністрації Василя Зубрицького

16 квітня

DSCN1955

Сьогодні, 16 квітня, голова Стрийської районної державної адміністрації Василь Зубрицький провів особистий прийом громадян.

Прийом відбувся за участі керівників структурних підрозділів РДА, установ району та сільських голів задля швидшого та якіснішого надання роз’яснень та вирішення питань мешканців району.DSCN1960

Відтак на прийом до очільника району звернулись 5 мешканців району з сіл Кавсько, Підгірці, Добряни, Кути та Завадів. Їх звернення стосувалися вирішення спірних питань щодо меж земельних ділянок, надання матеріальної допомоги особі, яка доглядає за людиною з інвалідністю, заміни електроопор на одній із вулиць с. Заплатин, надання житлової субсидії та вирішення  питання підтоплення житлового будинку водами з очисних споруд.

З даних питань голова райдержадміністрації Василь Зубрицький надав вичерпні відповіді та роз’яснення, а також дав доручення  відповідним керівникам щодо подальших дій по вирішенню порушених ними питань та встановив терміни їх виконання.DSCN1963