Про дотримання законодавства про працю йшлося на засіданні робочої групи

18 квітня

DSCN1982

Сьогодні, 18 квітня проведено чергове засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука. Засідання проведено за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Ольги Сироїжко, представників Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області, Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області, Стрийського МРЦЗ та структурних підрозділів райдержадміністрації.
На засідання запрошено керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, які за інформацією ДФС та ПФУ у січні-лютому 2019 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 4173 грн. Роботодавці надали пояснення щодо виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня. DSCN1980
У ході засідання з роботодавцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо превентивних заходів з питань дотримання законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, наголошено на значно збільшених розмірах штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачених ст.265 Кодексу законів про працю України.
Підводячи підсумки, перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук наголосив запрошеним на дотриманні чинного законодавства про працю та акцентував увагу на підвищенні розміру заробітної плати.