Питання соціальної підтримки учасників АТО (ООС) розглянули на комісії в РДА

18 квітня

5a96ac1f97e59

Сьогодні, 18 квітня, заступник голови районної державної адміністраціїОксана Мелень провела чергове засідання комісії з розподілу коштів районного бюджету для підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

На комісії розглянуто 5 заяв від учасників АТО (ООС) щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування та поліпшення матеріального становища та 1 заяву від матері померлого учасника антитерористичної операції. За результатами розгляду звернень комісією прийнято відповідні рішення та виділено допомогу на суму 16,0 тис.грн.

У 2019 році відповідно до районної програми підтримки учасників операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції) та членів їх сімей виділено коштів на суму 123,3 тис.грн для додаткових соціальних гарантій особам даної категорії.